【پودر ببر】 پوشش سطحی آلومینیوم پوشش آلومینیومی پنل سطح درمان

- Dec 13, 2017 -

محصولات پانل آلومینیوم دکوراسیون داخلی، از جمله پانل آلومینیوم پوسته پوسته، آلومینیوم دیوار، سقف آلومینیومی، و غیره، درمان سطح به طور کلی برای پوشش پودر استفاده می شود، زیبایی شناسی، دوام است. به طور بین المللی بهترین پوشش پودر شناخته شده پودر ببر ایالات متحده است، عملکرد آن، عمر مفید بهتر از هر پوشش پودر عمومی در بازار است.


Column Aluminum Cladding Panel

 

ما Bahe نام تجاری پودر ببر ایالات متحده است که توسط اسپری تولید کنندگان تعیین شده است، حرفه ای ارائه محصولات پانل با کیفیت بالا پودر آلومینیوم برای معماری داخلی بالا پایان. شرکت Dongguan شرکت زرد طلایی برگزاری انتخاب سطحی پنبه سفید بئه Bahe برای پنل روکش آلومینیومی ستون. پانل آلومینیومی دیوار و دیگر محصولات، آن را درجه کل سطح داخلی فضای سطح دکوراسیون را افزایش می دهد. و نگران نباشید در مورد پانل ها با عمل شیمیایی با اکسیژن رنگ می شود


Column Aluminum Cladding Panel


Column Aluminum Cladding Panel

 

Bahe ، به عنوان مصالح ساختمانی آلومینیوم پنل سازندگان، و به عنوان پنیر ایالات متحده آمریکا پودر منطقه چینی یکی از چند تولید کنندگان اسپری تعیین شده است، متعهد به مشتری سفارشی پانل آلومینیومی با کیفیت بالا و دیگر محصولات پانل آلومینیومی داخلی، به طوری که مشتریان واقعا می تواند خرید استراحت خاطر جمع!