پانل های آلومینیومی سوراخ دار ساخته شده از پله های کارد

- Jan 27, 2018 -

1.jpg

استودیو Arch Studio مستقر در پکن این خانه را در ناحیه Dongcheng شهر بازسازی کرده است و علاوه بر این، یک پله از فولاد سوراخ شده ساخته شده است تا از صعود به سمت بالا به عنوان "راه رفتن به آسمان" ساخته شود.

2.jpg

معماران می گویند: "بخشی از تخته های طبقه ساختمان اصلی قطع شده است، که از طریق آن پله ها به یک پرتو نور که از طریق تمام سطوح داخلی تبدیل می شوند، تبدیل شده اند." نور طبیعی به زیرزمین از طریق پنجره شیشه ای می رسد و فضای داخلی محصور را برای زندگی به ارمغان می آورد. "

3.jpg

پله های کانال ساخته شده از نرده های فولادی و نرده های سوراخ شده طراحی شده است که در مقابل نمای آجری خاکستری طراحی شده است.

4.jpg

معماران می گویند: "در حالی که راه رفتن روی پله ها، مردم ممکن است مانند راه رفتن در آسمان احساس کنند." دیوار آجر لخت در قسمت پشتی پله ها نگهداری می شود و با رنگ سفید اسپری می شود تا مقادیر کمی و کیفی جدید و قدیمی ایجاد شود. "

5.jpg

استودیو آرچ سفید را به عنوان طرح رنگی اصلی در طول بقیه املاک انتخاب کرده و از شبکه های چوبی برای پارتیشن بندی مناطق مختلف استفاده می کند.

6.jpg

معماران می گویند: "رنگ سفید، فضا را به یک حالت ابتکاری خالص و انتزاعی به ارمغان می آورد." "با استفاده از نورهای در حال تغییر و نمایش های در فضای باز، احساس فضای جریان را ایجاد می کند."

7.jpg

"شبکه ها در سراسر هر طبقه پراکنده می شوند و فضای رفتاری مختلفی برای نوشیدن چای، مهمان نوازی و خواندن ایجاد می کنند." "معرفی شبکه های فیلتر چشم انداز، روشنایی و دیدگاه، که از طریق آن داخلی را قادر می سازد که از تداخل خلاص شدن از شر و لذت بردن از صلح و آرامش".

8.jpg

زیرزمین شامل دفتر، مناطق زندگی در طبقه اول و دو اتاق خواب در سطح بالا می باشد. شستشو ها در هر دو قسمت بالا قرار دارند

9.jpg

اخیرا، Arch Studio دیوارهای جلویی را به یک گالری هنری پکن اضافه کرد و دیوارهای شیشه ای منحنی را که در یک خانه چای واقع در یکی از محله های باستانی شهر قرار دارد، احاطه کرده است.

10.jpg