مرکز تجارتی مدرن مدرک Nanchang Xili

- Aug 20, 2018 -


xili-centre-architecture.jpg


مرکز Nanchang Xili، واقع در محور مرکزی CBD رودخانه در هسته شهرستان چویانگ، در مجاورت رودخانه گنججان در غرب است، در مقابل مرکز هونگو، مرکز آسمان خراش ها در سراسر رودخانه و در کنار پل چائوانگ، واقع در "پل برج" پل، با مسئولیت شهری نمایندگی از منطقه کسب و کار binjiang و ایجاد دروازه برجسته شهر جدید chaoyang. به عنوان یک نقطه عطف جدید، آن را به چارچوب شهری نانچان می پردازد و آینده نانچان را به ارمغان می آورد.


xili-centre-business-building.jpg


معماری برجسته، به عنوان گره فضایی برجسته و مغناطیسی بصری شهر، باید به شهر و محیط اطراف آن به اندازه کافی فروتن و دوستانه باشد و با هماهنگی با شهر به صورت سازگار و در عین حال پیروی از برتری، هماهنگ باشد. ایستاده در ساحل رودخانه ganjiang، برجسته تجاری جدید مرکز مرکز نانچان - nanchang Xinli، طراحی تمام پروژه تیانووا، ارزش زیبایی شناختی از طراحی عالی و حکمت شرقی را نشان می دهد، و ارائه ظاهر و عملکرد از برجسته و زمینه، معماری و شهر، شکل و عملکرد.


xili-centre-aluminum-veneer-canopy.jpg


Nanchang Xili مرکز برج به طور مستقیم فرود، بدون اتاق دامن. طراحی پایه ساختمان، طرح کلی و ارتفاع ساختمان را مورد توجه قرار می دهد. Peng باران سنگین منحنی سه بعدی، متناسب با حجم برج 200 متر است که بیش از 80 متر، 13 متر در بالاترین نقطه و 6 متر در پایین ترین نقطه آن قرار دارد، به نظر می رسد مانند یک روبان فلاشر از زمین و بسیار پویا است، که به افزایش ظهور برج و ایجاد یک فضای پایین پویا.


xili-centre-aluminum-cladding-ceiling-system.jpg


به منظور دستیابی به یک چوبه دار تنها، طراح ساختار از دو ستون کوچک فولادی برای ایجاد یک تک ستون استفاده کرد. با توجه به اثر فاصله مطلوب، 6 گروه طرح ستون به تصویب رسید. برای رسیدن به اثر سطح سایبان و تغییر تدریجی اندازه بخش، طراح ساختار از شکل اسکلت داخلی برای انجام پرتو برای اولین بار استفاده کرد، و سپس برای انجام پانل خارج از پرتو، که کاملا متوجه اثر "جریان هوا"


xili-centre-aluminum-cladding-canopy.jpg


کاناپه بارانی سنگین از سطح به تدریج افزایش می یابد و سقف منحنی، انتقال کامل بین ساختمان و زمین، با نیروی پویا مربوط به نمای و چشم انداز می شود. سایبان بارانی سنگین، نیازهای عملیاتی ورود و خروج را حل می کند، و همچنین حلقه ی آتشین بدون محدودیت را تضمین می کند. در همان زمان، در طراحی گره، زهکشی و نورپردازی را ادغام می کند. شکل ساده شده هدایت خوب است، که نیروی پویا مبادله حلقه در اطراف آن را بازتاب می دهد. مرکز نانچانگ xinli مرکز زمین زمین در کنار طراحی چشم انداز، نشان دادن نگرش باز دوستانه به شهر