پروفیل بالا و استخر خیابان پرده دیوار آلومینیوم پنل پروژه

- Dec 13, 2017 -

این ورزشگاه در کالیفرنیا واقع شده است، به نام روبرتس پالویون، یک است    کالج هنرهای لیبرال کالیفرنیا در استادیوم داخلی تازه تاسیس شده است. Pavilion Roberts از پانل دیواری پرده آلومینیومی PVDF برای دکوراسیون بیرونی استفاده می کند، کل ظاهر نجیب و روشن است، جذب بسیاری از مردم برای سفر و لذت بردن از این ظاهر. پانل دیواری پرده دیواری فلورین-کربن آلومینیومی دارای خاصیت مقاومت به آب و هوا است، مقاومت در برابر هوای فشرده تا 30 سال می تواند رنگ را حفظ کند.


5.jpg


غرفه رابرتز نیز به طور انحصاری درخشان و درخشان است . امروزه، پانل دیواری پرده آلومینیومی PVDF من به تدریج به واندا، Wal-mart و دیگر موزه های بزرگ، پروژه های خرید مراجعه کردم.


1.jpg4.jpgسالن استراحت رابرتز Pavilion استفاده از پانل لانه زنبوری آلومینیومی به عنوان دکوراسیون سقف، آلومینیوم لانه زنبوری سقف پنل می تواند اثر عایق صدا، آن است که بالا پایان مواد ساختمانی برای دکوراسیون داخلی.

3.jpg


اما منطقه تناسب اندام رابرتز Pavilion بیشتر کم کلید است، از یک طرف استفاده از پروفیل آلومینیومی از جنس چوب ، از یک طرف، تقویت جریان هوا از فضا، بلکه انعطاف پذیری طراحی داخلی و زینتی برای درخواست لوله مستطیل آلومینیومی افزایش یافته است.


2.jpg