مرکز خرید خارجی دیوار روکش آلومینیومی

مرکز خرید خارجی دیوار روکش آلومینیومی

درمان سطح: پوشش PVDF
پوشش مارک: PPG، Akzo Nobel
مواد آلومینیوم، آلیاژ آلومینیوم
MOQ: 200 متر مربع
بند تحویل: FOB، CIF

جزئیات محصول

به عنوان یک شکل از دیوار پرده، روکش آلومینیومی دیوار پرده عمدتا برای دیوارهای سایه و دیوارهای غیر روشنایی به جای موزائیک و دیواره های سندبلاست معمولی استفاده می شود. با وزن سبک، استحکام بالا، مقاومت در برابر آب و هوا و مقاومت در برابر خوردگی. این می تواند به اشکال مختلف پیچیده مانند هواپیما، سطح قوس و کروم، پردازش سطح رنگ غنی، نصب و راه اندازی ساده و ساخت و ساز، تمیز کردن و تعمیر و نگهداری راحت، و حفاظت عالی محیط زیست و حفاظت از آتش محافظت می شود. با توجه به عمل بارهای مختلف در ساختمان های بلند در همه زمان ها، به خصوص فشار باد بالا، موزائیک آسان است به سقوط، و مواد دیوار پرده با سختی ضعیف به علت فشار باد بزرگ تغییر شکل خواهد یافت.


aluminum-cladding-system.jpg

aluminum-cladding-panels-1.jpgaluminum-cladding-panels-2.jpgaluminum-cladding-panels-3.jpgروکش آلومینیومی دیوار پرده مناسب برای دکوراسیون ساختمان اداری، دفتر، میدان خرید، راهرو، فرودگاه، ایستگاه، ساختمان کارخانه، بیمارستان، باشگاه، بانک، مرکز خرید، سالن نمایشگاه، و غیره است.
Zhuhai-New-City-Aluminum-Cladding-System.jpgNew-Sun-City-Aluminum-Cladding-Wall-System.jpg
Tigu-Aluminum-Curtain-Wall-System.jpgسوالات متداول                                                                                                      


1. چرا BAHE را انتخاب میکنید؟

الف) با 8 سال تجربه در ساخت محصولات آلومینیومی گواهی شده (پانل های دیواری روکش و کاشی های سقف) به بیش از 30 کشور و مناطق، با سنگاپور در بازار اصلی ما.

ب) ارائه طیف گسترده ای از سری محصولات آلومینیومی با کیفیت خوب و رقابتی ترین قیمت.

ج) ارائه پیشنهادات بسته بندی و حمل خوب برای جلوگیری از مشکلات غیر ضروری.

د) داشتن تیم حرفه ای، مثبت و پاسخگو برای ارائه خدمات قابل اعتماد. شما می توانید خدمات پس از فروش برجسته ما در هر زمان داشته باشد.

الف) BAHE همیشه یک استاندارد سختگیرانه برای کیفیت محصول با شهرت خوب حفظ می کند. ما مشتری را اطمینان می دهیم که فقط محصول قابل اعتماد با کیفیت ارائه می شود.


2. ضخامت و اندازه موجود؟

ضخامت معمولی پانل دیوار پرده پوشیده از آلومینیوم 1.5mm، 2.0mm، 2.5mm، 3.0mm و 4.0mm است.

اندازه پانل های آلومینیومی به طور منظم 1220 * 2440 میلیمتر است، محدوده عرض 900 ~ 1500 میلی متر است، محدوده طول 1800 تا 4000 میلی متر است و به اندازه ی کافی انعطاف پذیر است که با توجه به نقاشی فروشگاه، هر شکل شکل می گیرد.


3. گارانتی محصول شما چیست؟

ما 15 سال گارانتی را در ساختار ارائه می کنیم، همراه با پوشش نام تجاری PPG از سطح پوشش PVDF.


پرس و جو