پنل آلومینیوم پوشش داده شده PVDF Soffit سقف

پنل آلومینیوم پوشش داده شده PVDF Soffit سقف

مشخصات: سفارشی

ضخامت: معمولا 1.5-3.0mm

درمان سطح: PVDF پوشش داده شده است

مواد اولیه: آلیاژ آلومینیوم 1100، 3003، 5257، 6061 سری

کشور مبدا: گوانگدونگ چین

جزئیات محصول

طراحی و دکوراسیون ساختمان Roof Soffit، با توسعه زمان، به خصوص ساختمان های مدرن بالا پایان در بخش سقف سفره، Roof Soffit PVDF پوشش آلومینیومی پنل به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است.

پنل آلومینیوم پوشش داده شده PVDF روکش با استفاده از دکوراسیون داخلی و خارجی به عنوان مقاوم در برابر آب و هوا، مقاومت در برابر خوردگی، وزن سبک و آسان نصب می شود.

پشت بام ها Soffit پانل های آلومینیومی با پوشش PVDF پوشش داده شده: اول، نصب آسان است. با توجه به نیازهای تزئینی سطح ساختمان، پانل آلومینیوم پوشش داده شده با PVDF، از طریق جوشکاری، خمش و سایر تکنیک ها، به مشخصات اندازه خاص پردازش می شود. هر مدل سازی هندسی پیچیده می تواند سفارشی شود. این ساختار فولادی ساده و راحت است. دوم، رنگ تنوع و قابلیت آب و هوا است. با توجه به الزامات طراح، می توان رنگ را با توجه به رنگ Pantone مربوطه رنگ کرد.

سقف سازی Soffit PVDF پوشش آلومینیوم پانل اسپری فرآیند: برای اولین بار، صفحه قبل از اسپری، سطح ورق باید از طریق تصفیه روغن و درمان شیمیایی برای تولید فیلم کروم، برای افزایش پوشش و سطح چسبندگی سطح فلز و مقاومت در برابر اکسیداسیون، گسترش می یابد زندگی عمر غشاء رنگ.

پنل آلومینیوم پوشش داده شده با PVDF روکش نیز در معمار و طراح محبوب با شخصیت قابل بازیافت است و هیچ آسیبی به محیط زیست ندارد.


1، نگین پاپ آلومینیوم پانل 1.jpg با پوشش PVDF Roof Soffit

2، براکت آلوم

3، فوم

4، پانل روکش آلومینیوم

5، پیچ خودکاری

6، Sealant

7، لوله فولادی مربع

8، زاویه فولاد

9، پیچ را تنظیم کنید

10، پیچ پیچ

آلومینیوم پانل 2.jpg پوشیده شده با پوشش PVF


广州海印又一城.jpgIMG_3608.JPGIMG_3913.JPG广州海印又一城.jpg12 我们 的 工厂 2.jpg


15 联系 方式 2.jpgپرس و جو