پانل روکش آلومینیومی اثر سنگ مرمر

پانل روکش آلومینیومی اثر سنگ مرمر

مشخصات: سفارشی

ضخامت: معمولا 1.5-3.0mm

درمان سطح: درمان سنگ مرمر

مواد اولیه: آلیاژ آلومینیوم 1100، 3003، 5257، 6061 سری

کشور مبدا: گوانگدونگ چین

جزئیات محصول

آلومینیوم پانل آلومینیومی با مواد سنگ مرمر دارای ضد آب و مقاومت در برابر خوردگی به انواع حلال های شیمیایی است. این دارای مقاومت بالا در برابر آتش است، بنابراین آتش سوزی باعث ایجاد گازهای سمی در هنگام احتراق نمی شود. سازه های پانل آلومینیوم روکش اثر موزاییک پایدار است، خود تمیزکاری قوی است و دارای تنوع رنگی است.

الگوی سنگ الگوی پانل آلومینیوم الگوی نمونه برداری بسیار واقعی است، دارای بافت سنگ غنی است، اثر واقعی تر است. و بسیاری از الگوهای سطح سنگ وجود دارد، شما می توانید سبک را که در خط سنگ های موجود می خواهید انتخاب کنید یا نمونه های جدید الگوی برای ایجاد یک سبک زیبا تر را انتخاب کنید. براق سطح آن بالا است، تخته صاف روغن را لکه نزند، آسان برای تمیز کردن.

پانل های روکش آلومینیومی اثر سنگ مرمر دارای مقاومت در برابر آب و مقاومت در برابر خوردگی به هر حلال شیمیایی است. گاز سمی به عنوان شخصیت آتش نشانی آن ظاهر نخواهد شد. این عاقلانه به دلیل ثبات بالا، شخصیت خود تمیز و رنگ های مختلف استفاده می شود. در مقایسه با سنگ های مرمری واقعی، پانل های روکش فلزی دارای اثر سنگ مرمر بیشتر مدل سازی و نصب آسان است و همچنین دارای سبک وزن، استحکام خوب، مقاومت بالا، مقاومت در برابر شعله، مطابقت با الزامات آتش نشانی و سایر مشخصات. طراحان بیشتر و بیشتر آن را برای اولین بار انتخاب کرده اند.


1، نگین پاپ آلومینیوم پوشش روکش آلومینیومی Panel-1.jpg

2، براکت آلوم

3، فوم

4، پانل روکش آلومینیوم

5، پیچ خودکاری

6، Sealant

7، لوله فولادی مربع

8، فرشته شمع

9، پیچ را تنظیم کنید

10، پیچ پیچ


آلومینیوم روکش آلومینیومی Effect panel-2.jpg


仿石纹 (1).jpg仿 石纹 (2) .jpg11 ماژول 的 工厂 标题 .jpgپرس و جو