پانل پوسته آلومینیوم نامنظم

پانل پوسته آلومینیوم نامنظم

مشخصات: سفارشی

ضخامت: معمولا 2.0-3.5mm

درمان سطح: پلی استر پودر پوشش داده شده، پوشش PVDF، چاپ حرارتی، درمان اثر سنگ مرمر

مواد اولیه: آلیاژ آلومینیوم 1100، 3003، 5257، 6061 سری

کشور مبدا: گوانگدونگ چین

جزئیات محصول

Bahe مشغول تحقیق و طراحی پانل پوشش آلومینیومی نامنظم است که به نیازهای دکوراسیون ساختمان پاسخ می دهد. ترکیب با نیازهای مختلف ساختمان، بام سفارشی محصولات پانل روکش فلزی کامل شکل. مانند این محصولات پانل پوشیده از آلومینیوم نامنظم، عناصر دکوراسیون داخلی و خارجی را روشن می کند.

سبک طراحی بیرونی آلومینیوم روکش پانل منحصر به فرد است، ساختار دلخواه است و دارای اشکال مختلف است. با ادغام از ویژگی های مدرن تزئینی و حس بزرگ طراحی زمان، آن را کاملا ماهیت پانل آلومینیومی نامنظم را بازتاب می کند.

برای طراحی و پردازش پانل آلومینیومی غیر آلومینیومی از پانل آلومینیومی، نیاز به تولید کنندگان تقاضای بالایی دارد و از تولید کننده با تکنولوژی تولید بالا و تجهیزات پیشرفته درخواست می کند. Bahe این را می داند و اهمیت آن را برای ساخت یک تیم طراح حرفه ای می داند، بنابراین ما تیم طراحی حرفه ای را ایجاد می کنیم و از تجهیزات ماشینکاری دقیق وارداتی حمایت می کنیم، سیستم پردازش پانل آلومینیومی خاص را بهبود می بخشد و یک پلت فرم ارتباطی را فراهم می کند. با توجه به طراحی خلاق طراح، نقشه های مقدماتی را برای عمق و مرجع مدل ارائه می کنیم. پشتیبانی از راهنمایی نصب، تا زمانی که پذیرش تکمیل شود. پانل پوشش آلومینیومی نامنظم خارج از منزل یکی از دکوراسیون نمادهای مدرن مدرن مدرن بود.


1، پاپ رفته پوشش آلومینیومی نامنظم Panel-1.jpg

2، براکت آلوم

3، فوم

4، پانل روکش آلومینیوم

5، پیچ خودکاری

6، Sealant

7 لوله لوله مربعی

8، زاویه فولاد

9، پیچ را تنظیم کنید

10، پیچ پیچ


پوشش آلومینیومی نامنظم Panel-2.jpg


IMG_1499.JPG友谊商店国金店 (2).jpg

友谊商店国金店 (3).jpg友谊商店国金店 (1).jpg11 ماژول 的 工厂 标题 .jpg
پرس و جو