توخالی کردن پانل روکش آلومینیوم

توخالی کردن پانل روکش آلومینیوم

مشخصات: سفارشی

ضخامت: معمولا 1.5-3.0 میلی متر

سطح درمان: پوشش پلی وینیل کلرید PVDF پوشش داده شده، درمان اثر سنگ مرمر، چاپ انتقال حرارتی

مواد اولیه: آلیاژ آلومینیوم 1100, 3003, 5257، سری 6061

کشور مبدا: گوانگدونگ چین

جزئیات محصول

توخالی کردن آلومینیوم روکش صفحه فرم معماری از پرده دیوار آلومینیوم پانل ساختمانی، گونه در پنل آلومینیوم در انواع الگوهای هنری است، نه تنها اثر تزئینی است، اما می تواند در خود منعکس ساختمان های مختلف از طرف فرهنگ.

خالی کردن پانل های دیوار بتونی نیاز به تولید کنندگان پانل آلومینیومی است هوش بالا و تجهیزات CNC با دقت بالا و نیاز به تیم حرفه ای طراحی با توجه به نقشه های برنامه نویسی پردازش، هنر کامل ایجاد گونه آلومینیوم محصولات پانل.

تراش کنترل عددی ماشین کاری و ساخت و ساز از طریق آلات CNC استفاده از مواد پردازش است و ساخت و ساز دیجیتال "دیجیتال" و "ساخت" مفهوم پیوند، شروع به تعریف دوباره معماری گفتمان اصلی.

برای ساختن، بر "ماشینکاری تراش" و "CNC ساخت" اساس توخالی کردن پرده دیوار تحت پشتیبانی خود گفتمان تجهیزات سیستم و کنترل عددی است

ما کنترل عددی ماشین پانچ تماس TRUMPF واردات. پانل تمام اتوماتیک CNC پانچ وارد شده از آلمان ضرب و شتم است. هر قطعه پانل آلومینیوم حک شده هنر های میان افراد، عناصر هنری برای دکوراسیون ساختمان را افزایش می دهد. این امر در پرده داخلی و خارجی دکوراسیون دیوار و سقف کاذب. این روند داغ برای دکوراسیون مدرن می شود.


ناخن های 1、PopHollow Out Aluminum Cladding Panel-1.jpg

2、Alum براکت

3、Foam

پانل نما 4、Aluminum

5、Self بهره برداری پیچ

6、Sealant

لوله 7、Square استیل

فولاد 8、Angle

پیچ 9、Set

پیچ 10、Expansion

Hollow Out Aluminum Cladding Panel-2.jpg


687dc00d-50bb-454d-9830-55d3ee1b7519.jpg 佛山图书馆新馆 (1).jpg

佛山图书馆新馆 (2).jpg 佛山图书馆新馆 (3).jpg镂空铝单板 (3).jpg


پرس و جو