آلومینیوم نرده ای از جنس چوب

آلومینیوم نرده ای از جنس چوب

مشخصات: سفارشی

ضخامت: معمولا 1.5-3.0mm

درمان سطح: انتقال حرارتی چاپ

مواد اولیه: آلیاژ آلومینیوم 1100، 3003، 5257، 6061 سری

کشور مبدا: گوانگدونگ چین

جزئیات محصول

دستبند پله ای وسیله حمل و نقل پیاده ها با استفاده از یک نوار نقاله است. مواد مورد استفاده در بسته های دستبند باید هماهنگی و ایمنی طراحی معماری را در نظر بگیرند. مواد معمولی که در بازار استفاده می شود عبارتند از پانل آلومینیومی نرده های چوبی و صفحات فولادی ضد زنگ. و آسانسور یا دستگیره پله گسترده تر استفاده می شود.

پانل آلومینیومی آسانسور و هندریلس، انواع پانل های آلومینیومی آتیپیک آلومینیومی و محصولات آلومینیومی چوب را ترجیح می دهند، از طریق بازی رنگ، پله برقی و دیگر قطعات می توانند با یکدیگر هماهنگ شوند، به طوری که خطوط داخلی فضای داخلی به چالاکی و یکپارچگی نگاه می کنند.

پانل های آلومینیومی در هندوستان استفاده از دستگاه بدون درز، سیستم چارچوب به طور مستقیم با پانل آلومینیومی ارتباط برقرار می کند تا ثبات آن را تضمین کند، آسان نیست که سقوط کند و می تواند طراحی شده برای مخزن نور متفاوت باشد، اثر تزئینی بسیار خوب است. چوب دانه آلومینیوم پانل به یک ماده حفاظتی جدید برای حفاظت از محیط زیست تبدیل شده و در حال حاضر پروژه های بیشتر و بیشتر از پانل آلومینیوم چوب چوب در دکوراسیون مدرن داخلی و خارجی استفاده می شود.


1، براکت فولادی چوب دانه چوب دستی آلومینیوم پنل 1.jpg


2، پیچ پیچ


3، پیچ خودکاری


4، فولاد فرشته


5، شمشیر شمشیر


6، براکت آلوم


7، آلومینیوم پانل

چوب چوب نقره ای آلومینیوم پنل 2.jpg


DSCN9649.JPGDSCN9651.JPGIMG_2774.JPG

IMG_2787.JPGIMG_2788.JPG
15 联系 方式 2.jpg


پرس و جو