دیوار چوب آلومینیومی

دیوار چوب آلومینیومی

مشخصات: سفارشی

ضخامت: معمولا 1.5-3.0mm

درمان سطح: انتقال حرارتی چاپ

مواد اولیه: آلیاژ آلومینیوم 1100، 3003، 5257، 6061 سری

کشور مبدا: گوانگدونگ چین

جزئیات محصول

گوانگدونگ Bahe شرکت مصالح ساختمانی، با مسئولیت محدود شده است نوآوری اختصاص داده شده به عنوان شاخص مهم توسعه شرکت. ما فن آوری انتقال دانه دانه ایتالیایی را معرفی می کنیم، شخصیت های مختلف محصولات پانل آلومینیوم چوب دانه دانه را توسعه می دهند. الگوی زرق و برق دار با کیفیت بالا، بافت رنگ واقعی، پوشیدن الگوی جامد، پاسخگویی به تقاضای بازار برای پانل آلومینیوم دیوار چوب و ترویج توسعه صنعت است.

عملکرد اصلی Wood Panel Aluminium Panel Wall است که اثر تزئینی ساختمان است. این می تواند از دیوار محافظت کند، ناهمواری دیوار را افزایش دهد، دوام، عمر مفید دیوار را افزایش دهد و همچنین استفاده از عملکرد دیوار را بهبود بخشد. دیوارهای آلومینیومی دیوار چوبی همچنین می تواند عایق بندی دیوار و ظرفیت عایق صدا را بهبود بخشد، اثر هنری ساختمان را بهبود بخشد، محیط را زیبا کند. نصب راحت، می تواند مدت زمان طراحی دکوراسیون را تا حد زیادی کاهش دهد.

چوب دانه آلومینیوم پانل به یک ماده حفاظتی جدید برای حفاظت از محیط زیست تبدیل شده و در حال حاضر پروژه های بیشتر و بیشتر از پانل آلومینیوم چوب چوب در دکوراسیون مدرن داخلی و خارجی استفاده می شود.


5 节点 图 标题 .png

1، براکت فولادی چوب دانه آلومینیومی دیوار پنل 1.jpg


2، پیچ پیچ


3، پیچ خودکاری


4، فولاد فرشته


5، شمشیر شمشیر


6، براکت آلوم


7، آلومینیوم پانل


چوب دانه آلومینیومی دیوار پنل 2.jpg


广州保利国际贸易中心7.JPG广州保利国际贸易中心 (31).JPG




15 联系 方式 2.jpg


پرس و جو