چوب دانه آلومینیوم پانل سقف

چوب دانه آلومینیوم پانل سقف

مشخصات: سفارشی

ضخامت: معمولا 1.5-4.5 میلی متر

سطح درمان: چاپ انتقال حرارتی

مواد اولیه: آلیاژ آلومینیوم 1100, 3003, 5257، سری 6061

کشور مبدا: گوانگدونگ چین

جزئیات محصول

چوب دانه آلومینیوم سقف پانل بیا بیرون که لمس رنگ های روشن برای رشته معماری دکوراسیون و نمایش در روانشناسى کلاسیک ظریف آورده، اجازه دهید مردم احساس نزدیک. رنگ دانه چوب آلومینیوم پانل سقف نیس، اثر واقع گرایانه است و با بافت روشن است به اندازه کافی خوب برای مطابقت با چوب جامد در بصری! در همان زمان آن می توانید بر اساس نیاز واقعی مشتریان از برجستگی های مات و عوارض دیگر در احساس بیشتر نزدیک به چوب جامد.

چوب دانه آلومینیوم سقف پانل appearance、colorful زیبا و طبیعی و الگوهای متنوع است. مزایای بسیاری از مواد چوب است. مانند ضد آتش، مقاومت در برابر خوردگی، قالب اثبات، استحکام بالا و شدت. آلومینیوم دانه چوب سقف وزن پنل نور، همچنین با قابلیت آتش مقاومت و مقاومت در برابر رطوبت و نصب و تعمیر و نگهداری نیز بسیار ساده است، صرفه جویی در بسیاری از هزینه های نگهداری.  آن می تواند حفظ رنگ آخرین 10 ~ 15 سال.

پانل سقف آلومینیوم دانه چوب های Bahe را از طریق فن آوری انتقال حرارتی دانه چوب در لایه آلومینیوم با پوشش سطح صفحه چاپ خواهد شد. با کیفیت عالی بافت های واقعی, الگوی قوی سایش بالا هوا سطح تکنولوژی مدت روشن می تواند حفظ.


1:Steel براکتWood grain Aluminum ceiling panel-1.jpg


پیچ 2:Expansion


3:Self-مورد بهره برداری پیچ


فولاد 4:Angle


5: تخت پیچ


6:Alum براکت


پانل 7:Aluminum


Wood grain Aluminum ceiling panel-2.jpg


虎门国际购物中心 (17).jpg  虎门国际购物中心 (18).jpg
15联系方式2.jpg


پرس و جو