پنل لانه زنبوری بامبو آلومینیومی

پنل لانه زنبوری بامبو آلومینیومی

مشخصات: سفارشی

ضخامت: سفارشی

درمان سطح: مجموعه بامبو

مواد اولیه: آلیاژ آلومینیوم 1100، 3003، 5257، 6061 سری

کشور مبدا: گوانگدونگ چین

جزئیات محصول

3 产品 特征 标题 .png

بامبو آلومینیومی لانه زنبوری پنل نوع جدیدی از مواد تزئینی سبز است. پانل آلومینیوم و مواد بامبو کاملا از طریق فن آوری کامپوزیت پیشرفته آلمان و ترکیبی از سیستم ترموپلاستیک چسب با مقاومت بالا ترکیب شده است، ساختار محصول جامد است، و آسان به ترک.

با توجه به طبیعت، حفاظت از محیط زیست، حمایت از دکوراسیون سبز و تاکید بر توسعه پایدار امروز، پانل های لانه زنبوری بامبو با ویژگی های منحصر به فرد، کیفیت داخلی عالی و بافت طبیعی لذت بخش، تبدیل به محصولات اصلی مواد تزئینی مدرن می شود.

سبز بافت سبز آلومینیومی لانه زنبوری، بازگشت به اثر تزئینی طبیعی، توسط ساخت و ساز داخلی و خارجی مورد استفاده قرار گرفته است، به طور گسترده ای در دکوراسیون معماری استفاده می شود. شرکت Bahe با ارائه انواع نوار بامبو نوار آلومینیومی لانه زنبوری، مشخصات ضخامت و انتخاب سبک پوست بامبو، با توجه به نیاز به ضخامت پانل، ضخامت هسته لانه زنبوری و غیره، پانل های لانه زنبوری آلومینیومی سفارشی ساخته شده است. این محصول اصلی تزئینی در زمان های مدرن با طبیعت و ویژگی بی ضرر است. با عملکرد عالی در عایق صدا، عایق حرارتی، نسوز و مقاوم در برابر باد، پانل لانه زنبوری کامپوزیت آلومینیومی به طور گسترده ای برای دکوراسیون داخلی و خارجی اعمال شده است.


5 节点 图 标题 .png

1، قطب M8 حلق آویز آلومینیوم بامبو Honeycomb Panel-1.jpg


2، Rivet


3، پانل های آلومینیومی لانه زنبوری


4، مشترک


5، نوار آلومینیومی ویژه


بامبو آلومینیومی لانه زنبوری Panel-2.jpg


4.jpg虎门国际购物中心 (19).jpg

虎门国际购物中心 (20).jpg深圳华润1234  (18).jpg竹铝蜂窝板.png11 ماژول 的 工厂 标题 .jpgپرس و جو