سقف های فلزی سوراخ دار Galvanised

سقف های فلزی سوراخ دار Galvanised

مشخصات: سفارشی

ضخامت: معمولا 1.0 به 1.5 mm

سطح درمان: پودری پلی استر پوشش داده شده با پوشش PVDF

مواد اولیه: آلیاژ آلومینیوم 1100, 3003, 5257، سری 6061

کشور مبدا: گوانگدونگ چین

جزئیات محصول

سقف های فلزی سوراخ دار galvanised با وقار است، ساختار، با سختی بالا، استحکام بالا و سقوط خواهد کرد با زمان. سیستم سقف فولاد گالوانیزه ضخامت, و با صافی بالا می رسد. دو الگوی است. یکی ساده و دیگری سوراخ است. سوراخ یکی سبک از دور نگه مربع است نگه دارید، منشوری با مته سوراخ سوراخ، مستطیل، آلو سوراخ, و غیره. علاوه بر این, آن می تواند سفارشی مشخصات و رنگ.

سقف های فلزی سوراخ دار galvanised می توان سطح تمام شده پودر با پوشش رنگ پاش یا رنگ pvdf پوشش داده شده. مردم می توانند انتخاب رنگ مناسب راه براساس واقعی با استفاده از محیط زیست.

سقف های فلزی سوراخ دار galvanised اشغال سهم بازار بیشتر و بیشتر در آینده. با توجه به استراتژی ملی انرژی galvanised ورق فولاد به طور گسترده ای به دلیل منابع آهن و ورق فولاد سختی بهتر از آلومینیوم است. در بازار های بین المللی سوراخ سقف فولاد galvanised در سایت های سطح بالا برای سطح آن صاف و زیبا استفاده می شود. اگر چه استاندارد بالا برای تزیین سقف وجود دارد اما galvanised سوراخ سقف فولاد و دیدار تقاضا.

شرکت Bahe تکنیک سخت ترین سقف مسطح و شبیه به آینه را به چالش می کشد. ساخت سقف با فن آوری بالا مرکز پردازش خوب و تجربه سال محصول شرکت Bahe می توانید آزمون زمان ایستاده.


1、8mm معلق قطبperforated galvanised steel ceiling-1.jpg

 

2、Hanging قطعات از 50 دلسرد شدن اصلی


3、50 اصلی دلسرد شدن


قطعات 4、Hanging Z شکل دلسرد شدن


دلسرد شدن شکل 5、Z


6、Z شکل سقف آلومینیوم


perforated galvanised steel ceiling-2.jpg


钢板天花 (1).jpg

钢板天花 (2).JPG
16 联系信息3.jpg


پرس و جو