پانل روکش آلومینیوم لانه زنبوری

پانل روکش آلومینیوم لانه زنبوری

BAHE ساختمان مواد ویبولیتین کیفیت بالا آلومینیوم لانه زنبوری پانل پوششی برای architucture را دیوار خارجی & دیوار داخلی دکوراسیون، حمل و نقل & کشتی سازی صنعت. آلومینیوم لانه زنبوری پانل ساندویچ پانل در پیوند با صورت مواد و با هسته آلومینیوم بین ورق آلومینیوم است. این ارائه می دهد خواص مکانیکی بالا و عملکرد خوب آتش.

جزئیات محصول


مشخصات

BAHE ساختمان مواد ویبولیتین کیفیت بالا آلومینیوم لانه زنبوری پانل پوششی برای architucture را دیوار خارجی & دیوار داخلی دکوراسیون، حمل و نقل & کشتی سازی صنعت. آلومینیوم لانه زنبوری پانل ساندویچ پانل در پیوند با صورت مواد و با هسته آلومینیوم بین ورق آلومینیوم است. این ارائه می دهد خواص مکانیکی بالا و عملکرد خوب آتش.aluminum-honeycomb-cladding-panel-1.jpg

aluminum-honeycomb-cladding-panel-2.jpg


: چهره آلیاژ آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ

ضخامت: 5mm ~ 100mm

سایز: سفارشی کردن (حداکثر اندازه: 2000 x 3000mm)

پایان: fluorocarbon، پوشش، آینه، آنودایز woodgrain چاپ، طرح سنگروند & کیفیت

صدور گواهینامه ISO9001:2008

BAHE بسیاری از پروژه های چنین ساختمان اداری, نشست اتاق برجسته دیوار hoteml با استفاده از آلومینیوم لانه زنبوری پانل صدا آکوستیک & حرارت عایق راه حل تمام کرده است.PACKAING & تحویل

بسته بندی: جعبه تخته سه لایی inlined با محافظ صورت

leadtime: 7 ~ 15 روز کاری یا بستگی به کیفیت محصول


شرکت ما

راه حل BAHE است پیمانکار معماری فلزی و fabricator عمدتا در چین گوانگدونگ عمل. BAHE در سال 2010 گنجانیده شده است و از آن پس همیشه بزرگتر از ustomers وفادار ساختمان شده است. ماموریت BAHE را به قدیمی جهان ساخت و سازش ناپذیر توجه جزئیات به هر پروژه ای است که آن را با سپرده است. BAHE gravitates نسبت به پروژه های که اکثر شرکت های دیگر دور از خجالتی. BAHE به دنبال حجم بزرگ پروژه های تکراری اما پروژه های اندازه نسبتا متوسط است که نیاز به شایسته برای دید طراحان نیست.

 

BAHE راه حل های مشتریان معمولی هستند پیمانکاران عمومی و پیمانکاران همکار و fabricators که تمایل به خدمت مشتریان خود را با بهترین محصول مطلق ممکن است به ارمغان می آورد آنها را به راه حل BAHE برای کمک در برخی موارد که نیاز به توجه خاص.


پرس و جو