دانه چوب سقف آلومینیوم

دانه چوب سقف آلومینیوم

مشخصات: سفارشی

ضخامت: معمولا 0.5 و 1.2 میلیمتر

سطح درمان: پودری پلی استر پوشش داده شده, چاپ انتقال حرارتی

مواد اولیه: آلیاژ آلومینیوم 1100, 3003, 5257، سری 6061

کشور مبدا: گوانگدونگ چین

جزئیات محصول

دانه چوب آلومینیوم سقف نوعي سقف شیک است. جایگزین تخته چوب و سقف دوستدار محیط زیست می شود. مقایسه با تخته چوب، چوب دانه آلومینیوم سقف استفاده از سبک وزن، رطوبت، حرارت عایق و خوردگی مقاومت است. دلیل آن است که جذاب و طبیعی دانه چوب سقف آلومینیوم به طور گسترده ای در هتل و مرکز خرید استفاده می شود.

چوب دانه آلومینیوم سقف این سال به دلیل نوع خط مستقیم، قاب باز, رنگ های مختلف و انعطاف پذیر طراحی محبوب است. سقف آلومینیوم دانه چوب خط منظم و لایه های روشن برای نشان دادن سبک کوتاه و شیک. علاوه بر این, این نوع از سقف بسیار آسان برای نصب و از بین بردن است.

دانه چوب سقف آلومینیوم را می توان از طول در عرض 6 متر سفارشی شده است. ضخامت موجود از 0.5 میلی متر تا 1.2 میلی متر است. سطح تمام شده از دانه چوب استفاده از دانه های روشن و واضح، مقاومت آب و هوایی عالی مقاوم و سازگار با محیط زیست است.

شرکت Bahe را صفحه دقت و کمال سطح را به عنوان بازرسی استاندارد برای تولید با کیفیت خوب دانه چوب سقف آلومینیوم برای مشتری. Bahe را در تکنولوژی ایتالیا انتقال دانه چوب برای سقف تامین زیبایی و مقاومت آب و هوایی عالی و مقاومت در برابر خوردگی و دوام است.


1、8mm معلق قطبwood grain aluminum ceiling-1.jpg


2、The دلسرد شدن از شکل U آلومینیوم گیج یا گمراه کردن


3、U شکل celling آلومینیوم گیج یا گمراه کردنwood grain aluminum ceiling-2.jpg


虎门国际购物中心 (10).jpg  虎门国际购物中心 (25).jpg

惠州华贸中心 (36).JPG 惠州华贸中心 (54).JPG 惠州华贸中心.JPG

پرس و جو